تبلیغات
جوانان - دختر دزدی

دختر دزدی

دوشنبه 30 خرداد 1390 05:23 ب.ظ

نویسنده : سلیمان طاهری

فقط متن خبر : به گزارش این خبرگزاری دیروز عصر جسد دختر جوانی در یکی از باغهای اطراف حومه تهران پیدا شده..
قاضی کشیک قارپوز ابادی مسئول و پازپرس رسیدگی به این پرونده تعیین شد که بلافاصله در محل جسد حاضر شد و تحقیقات برای علت مرگ را اغاز کرد..
قارپوز ابادی به خبرنگار ما گفت علت مرگ به دلیل خوردن شدن گوشت جسد تا الان معلوم نیست.
حدود یک ساعت بعد قارپوز ابادی در یک کنفرانس خبری به خبرنگاران گفت : این دختر فراری بوده و سنی حدود 19 سال دارد دلیل مرگ هم خورد شدن استخوانهای گردن و کشاله ران بودن.. و به احتمال توسط یک کرگدن خورده شده!!
در پی سوال یک خبرنگار که دلیل احتمال گذینه گرکدن چی بوده !گفت چند شب پبش در یک مستند که از شبکه 3 سیما پخش میشد دیده که یه کرگدن نر به بچه اسب ابی حمله میکند بعد از له کردن استخوانهاش ان را میخورد!
نیم ساعت بعد سربازانی که در اطراف حاضر بودند به بازپرس گفتند که دو کرخر که در حال پرسه زدن در اطراف باغ بوده اند دیده اند!! با این مشاهادت و بر این مبنا که قاتل همیشه به سر محل جنایت برمیگرده قاضی کشیک قارپوز ابادی این دو کرخر را مجرم شناخت...
یکی از خبرنگارن همچنین از قاضی کشیک قار پوز ابادی سوال کرد که دلیل خورده شدن این دختر توسط این دو کرخر چی بوده! وی گفت:به احتمال این دختر مانتوی سبز پوشیده بوده که این دو کر خر فکر کردن یونجه است تازه است و به همین دلیل این جنایت را متحمل شده اند.

در این هنگام قراپوز ابادی به سربازان دستور گرفتن این دو کرخر را صادر کرد که متاسفانه پنج سرباز جان بر کف به دلیل برخورد لگد به نقطه حساس بدنشان مقطوع نسل شدن..
ولی با تلاش بی وقفه توانستند با اقتدار کامل این دو کرخر زبل را بگیرند..
این دو کرخر برای اعمال تحقیقات بیشتر به تهران منتقل شدند..

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -